POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (tekst jednolity z dnia 6 lipca 2002 r. – Dz.U. 2002.101.926), sprzedawca zobowiązuje się do ochrony danych osobowych.

Składając zamówienie w Sklepie Internetowym Dyrberg/Kern, Klient dobrowolnie wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie będą przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.
W przypadku, gdy Klient wyrazi zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych, wyraża tym samym zgodę na otrzymywanie informacji związanych z ofertą firmy i jej działalnością. Mogą być one wysyłane na adres e-mail, numer telefonu lub adres domowy.

Klient ma możliwość wglądu w swoje dane, do ich korekty oraz do zażądania zaprzestania ich wykorzystywania lub usunięcia. Wszelkie dane osobowe, które nam Państwo udostępniają, są chronione w sposób pewny i niezawodny. Dostęp do nich ma tylko ograniczona liczba osób.

Bezpieczeństwo

Firmą odpowiedzialną za udostępnianie płatności internetowych jest Spółka PayU S.A.

Międzynarodowy certyfikat PCI DSS
Payment Card Industry Data Security Standard to światowy standard ustalony przez organizacje płatnicze (Visa, MasterCard) w celu ochrony danych osobowych posiadaczy kart oraz informacji związanych z transakcjami dokonywanymi za pomocą kart płatniczych. Firma obsługująca płatności (PayU) w naszym sklepie przeszła pozytywnie audyt bezpieczeństwa i posiada międzynarodwy certyfikat PCI DSS.

Bezpieczna transmisja danych
Cała strona oraz system płatności jest zabezpieczona protokołami SSL oraz SSL EV (Extended Validation Secure Sockets Layer), który zapewnia najwyższy standard uwierzytelniania tożsamości.

3D-Secure Technologia 3D-Secure, z której korzysta PayU podczas obsługi płatności, podnosi poziom bezpieczeństwa transakcji internetowych. Polega ona na odpowiedniej weryfikacji kart płatniczych przed ich użyciem, podczas której posiadacz karty przy pomocy specjalnego hasła potwierdza swoją tożsamość.